Fall Prep Sports Schedules


PIQUA

Football

Aug. 26, MEADOWDALE, 7 p.m.

Sept. 2, at Trotwood-Madison, 7 p.m.

Sept. 9, at Franklin, 7 p.m.

Sept. 16, WEST CARROLLTON, 7 p.m.

Sept. 23, at Xenia, 7 p.m.

Sept. 29, at Sidney, 7 p.m.

Oct. 7, GREENVILLE, 7 p.m.

Oct. 14, at Vandalia-Butler, 7 p.m.

Oct. 21, TIPPECANOE, 7 p.m.

Oct. 28, TROY, 7 p.m.

Cross Country

Aug. 30, at Lost Creek Invitational

Sept. 3, at Covington Eagles Invitational

Sept. 13, at Fort Loramie Invitational

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 24, at Sidney Invitational

Sept. 24, at Centerville Saturday Night Lights

Oct. 1, at Miami County Invitational

Oct. 5, at Tippecanoe Boo Two Miler

Oct. 8, WILLOWBROOK INVITATIONAL

Oct. 15, at GWOC

Boys Golf

Aug. 11, at Greenville Invitational

Aug. 16, COVINGTON

Aug. 17, at Miami East

Aug. 24, LEHMAN

Aug. 27, at Joe Middleton Invitational

Aug. 31, at Sidney

Sept. 1, at Greenville

Sept. 6, at Fairborn

Sept. 10, at FM Jet Invitational

Sept. 13, at Troy

Sept. 15, FAIRBORN

Sept. 19, FORT LORAMIE

Sept. 21, SIDNEY

Sept. 24, at GWOC

Sept. 26, at Springfield

Sept. 27, GREENVILLE

Girls Golf

Aug. 11, at Ben Logan Invitational

Aug. 12, at Wayne

Aug. 18, GREENVILLE

Aug. 22, COVINGTON

Aug. 25, at Wapakoneta

Sept. 1, at Greenville

Sept. 7, FAIRMONT

Sept. 12, at Wayne

Sept. 14, FAIRBORN/VANDALIA

Sept. 15, at Covington

Sept. 19, FAIRBORN

Sept. 21, WEST CARROLLTON

Sept. 28, at GWOC

Boys Soccer

Aug. 23, TROTWOOD-MADISON

Aug. 25, at Urbana

Aug. 27, GRAHAM

Aug. 30, WEST CARROLLTON

Sept. 1, at Xenia

Sept. 8, FAIRBORN

Sept. 10, at Indian Lake

Sept. 13, at Stebbins

Sept. 17, MIAMI EAST

Sept. 20, at Tippecanoe

Sept. 22, VANDALIA-BUTLER

Sept. 24, at Stivers

Sept. 27, at Sidney

Oct. 4, GREENVILLE

Oct. 11, at Troy

Oct. 13, SPRINGFIELD

Girls Soccer

Aug. 20, NEWTON

Aug. 22, at Bellefontaine

Aug. 24, at Trotwood-Madison

Aug. 27 at West Carrollton

Aug. 29, at Bethel

Aug. 31, XENIA

Sept. 3, CELINA

Sept. 6, SIDNEY

Sept. 10, at Fairborn

Sept. 14, STEBBINS

Sept. 19, SPRINGFIELD

Sept. 21, at Vandalia-Butler

Sept. 24, TIPPECANOE

Oct. 6, at Greenville

Oct. 12, TROY

Oct. 15, at Miami East

Girls Tennis

Aug. 15, ST. MARYS

Aug. 18, at Trotwood-Madison

Aug. 23, at West Carrollton

Aug. 25, XENIA

Aug. 30, STIVERS

Sept. 1, at Fairborn

Sept. 6, STEBBINS

Sept. 8, at Vandalia-Butler

Sept. 12, at Urbana

Sept. 13, TIPPECANOE

Sept. 15, SIDNEY

Sept. 20, at Greenville

Sept. 22, TROY

Sept. 26, at Tecumseh

Sept. 28, LEHMAN CATHOLIC

Volleyball

Aug. 20, at Bellefontaine

Aug. 22, MILTON-UNION

Aug. 23, at Vandalia-Butler

Aug. 25, TIPPECANOE

Aug. 30, SIDNEY

Sept. 1, at Greenville

Sept. 6., TROY

Sept. 8, at Trotwood-Madison

Sept. 12, at Tecumseh

Sept. 13, at West Carrollton

Sept. 15, XENIA

Sept. 19, WAPAKONETA

Sept. 22, at Fairborn

Sept. 24, PIQUA INVITATIONAL

Sept. 27, STEBBINS

Sept. 28, VANDALIA-BUTLER

Sept. 30, at Sidney

Oct. 4, at Tippecanoe

Oct. 11, GREENVILLE

Oct. 13, at Troy

BRADFORD

Football

Aug. 26, NEW BREMEN, 7:30 p.m.

Sept. 2, at Troy Christian, 7:30 p.m.

Sept. 9, CATHOLIC CENTRAL, 7:30 p.m.

Sept. 16, HILLCREST ACADEMY, 7 p.m.

Sept. 23, at Northridge, 7:30 p.m.

Sept. 30, MANCHESTER, 7:30 p.m.

Oct. 7, at Jefferson, 7 p.m.

Oct. 14, TRI-VILLAGE, 7:30 p.m.

Oct. 21, at Northwood, 7 p.m.

Oct. 29, at Danville, 4 p.m.

Cross Country

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, at Treaty City Invitational

Sept. 10, at Spencerville Invitational

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 24, at Versailles

Sept. 27, at Tri-Village

Oct. 1, at National Trail

Oct. 6, At Coldwater Lions Invitational

Oct. 8, at Anna Invitational

Oct. 15, at CCC

Volleyball

Aug. 23, at Riverside

Aug. 25, PARKWAY

Aug. 27, at Mississinawa Valley

Aug. 30, at Cedarville

Sept. 1, ARCANUM

Sept. 6, at Twin Valley South

Sept. 8, TRI-COUNTY NORTH

Sept. 10, HOUSTON

Sept. 13, at National Trail

Sept. 15, MIAMI EAST

Sept. 17, at Xenia Christian

Sept. 20, at Covington

Sept. 22, BETHEL

Sept. 27, ANSONIA

Sept. 29, at Tri-Village

Oct. 3, at Fort Recovery

Oct. 4, at Newton

Oct. 10, TROY CHRISTIAN

Oct. 11, MISSISSINAWA VALLEY

Oct. 13, at Franklin Monroe

COVINGTON

Football

Aug. 26, ST. HENRY, 7:30 p.m.

Sept. 2, ARCANUM, 7:30 p.m.

Sept. 9, at Mississinawa Valley, 7:30 p.m.

Sept. 16, BETHEL, 7:30 p.m.

Sept. 23, at Troy Christian, 7:30 p.m.

Sept. 30, at Tri-County North, 7:30 p.m.

Oct. 6, MIAMI EAST, 7 p.m.

Oct. 14, at Twin Valley South, 7:30 p.m.

Oct. 21, NATIONAL TRAIL, 7:30 p.m.

Oct. 28, at Ansonia, 7:30 p.m.

Cross Country

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, BUCCS/EAGLES INVITATIONAL

Sept. 10, at Spencerville Invitational

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 24, at Sidney Invitational

Oct. 1, at Miami County Invitational

Oct. 8, at Anna Invitational

Oct. 15, CCC MEET

Boys Golf

Aug. 10, KENDIG INVITATIONAL

Aug. 11, at Greenville Invitational

Aug. 12, at CCC Preview

Aug. 16, PIQUA

Aug. 18, BETHEL

Aug. 22, at Miami East

Aug. 23, at National Trail

Aug. 25, at Tri-Village

Aug. 27, at Joe Middleton Invitational

Aug. 29, at Twin Valley South

Sept. 1, TRI-COUNTY NORTH

Sept. 3, at Versailles Invitational

Sept. 6, MISSISSINAWA VALLEY

Sept. 8, at Bradford

Sept. 10, at FM Jet Invitational

Sept. 12, NEWTON

Sept. 13, at Ansonia

Sept. 15, at Franklin Monroe

Sept. 19, ARCANUM

Sept. 22, at CCC

Girls Golf

Aug. 11, at Lady Tigers Invitational

Aug. 15, at Miami East

Aug. 16, at Franklin Monroe

Aug. 18, at Arcanum

Aug. 22, PIQUA

Aug. 23, at National Trail

Aug. 25, at Tri-Village

Aug. 27, at Miami East Invitational

Aug. 29, FRANKLIN MONROE

Sept. 1, at St. Henry

Sept. 6, TRI-VILLAGE

Sept. 8, at Fort Loramie

Sept. 12, at Russia

Sept. 15, PIQUA

Sept. 19, ARCANUM

Sept. 22, at CCC

Volleyball

Aug. 20, RUSSIA

Aug. 22, at Botkins

Aug. 23, JACKSON CENTER

Aug. 29, at Anna

Aug. 30, BETHEL

Sept. 1, at Ansonia

Sept. 6, TRI-VILLAGE

Sept. 8, at Newton

Sept. 12, NEW BREMEN

Sept. 13, MISSISSINAWA VALLEY

Sept. 15, at Franklin Monroe

Sept. 19, at Fairlawn

Sept. 20, BRADFORD

Sept. 22, at Arcanum

Sept. 24, at Minster Invitational

Sept. 27, at Twin Valley South

Sept. 29, TRI-COUNTY NORTH

Oct. 3, at Versailles

Oct. 4, NATIONAL TRAIL

Oct. 11, at Miami East

HOUSTON

Cross Country

Aug. 23, at Shelby County Prevew

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, at Treaty City Invitational

Sept. 13, at Fort Loramie Invitational

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 27, at Tri-Village Invitational

Oct. 1, at Botkins Invitational

Oct. 8, at Anna Invitational

Oct. 15, at SCAL meet

Boys Golf

Aug. 8, ANNA

Aug. 9, at New Bremen Invitational

Aug. 12 , LEHMAN CATHOLIC

Aug. 15, at Waynesfield Goshen Invitational

Aug. 16, at New Knoxville

Aug. 18 , RUSSIA

Aug. 25 BOTKINS

Aug. 29, at St. Henry

Sept. 1 FORT LORAMIE

Sept. 6, FORT RECOVERY

Sept. 15, at Fort Loramie

Volleyball

Aug. 22, at Ansonia

Aug. 23, NEW KNOXVILLE

Aug. 25, RUSSIA

Aug. 29, ARCANUM

Aug. 30, at Anna

Sept. 1, BOTKINS

Sept. 6, at Fairlawn

Sept. 8, FORT LORAMIE

Sept. 10, at Bradford

Sept. 15, at Jackson Center

Sept. 17, INDIAN LAKE

Sept. 20, at Russia

Sept. 22, ANNA

Sept. 27, at Botkins

Sept. 29, FAIRLAWN

Oct. 3, at Minster

Oct. 4, at Fort Loramie

Oct. 10, FRANKLIN MONROE

Oct. 11, JACKSON CENTER

LEHMAN CATHOLIC

Football

Aug. 26, FORT RECOVERY, 7 p.m.

Sept. 2, at Minster, 7 p.m.

Sept. 9, at Graham, 7 p.m.

Sept. 16, UPPER SCIOTO VALLEY, 7 p.m.

Sept. 23, PERRY, 7 p.m.

Sept. 30, RIVERSIDE, 7 p.m.

Oct. 7, at Hardin Northern, 7 p.m.

Oct. 14, FORT LORAMIE, 7 p.m.

Oct. 21, at Ridgemont, 7 p.m.

Oct. 28, at Waynesfield-Goshen, 7 p.m.

Cross Country

Aug. 23, at Shelby County Preview

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, at Treaty City Invitational

Sept. 17, at Graham Invitational

Sept. 20, at Minster Classic

Oct. 1, at Botkins Invitational

Oct. 8, at Anna Invitational

Oct. 15, at NWCC meet

Boys Golf

Aug. 12, at Houston

Aug. 15, at Waynesfield-Goshen Invitational

Aug. 16, at Versailles

Aug. 19, at Fort Recovery tri

Aug. 22, TEMPLE CHRISTIAN

Aug. 23, at Fairlawn

Aug. 24, at Piqua

Aug. 29, at Riverside

Aug. 31, at Upper Scioto Valley

Sept. 3, VERSAILLES INVITATIONAL

Sept. 6, WAYNESFIELD-GOSHEN

Sept. 9, at New Knoxville

Sept. 12, at Perry

Sept. 13, at Anna

Sept. 19, at Sidney

Sept. 20, at NWCC

Boys Soccer

Aug. 20, at Troy Christian

Aug. 25, at Allen East

Aug. 30, at Fairlawn

Sept. 1, LINCOLNVIEW

Sept. 3, at Newton

Sept. 8, at New Knoxville

Sept. 10, at Franklin Monroe

Sept. 15, SPENCERVILLE

Sept. 17, YELLOW SPRINGS

Sept. 22, JACKSON CENTER

Sept. 24, GREENVILLE

Sept. 29, at Lima Central Catholic

Oct. 4, at Dayton Christian

Oct. 6, TEMPLE CHRISTIAN

Oct. 11, BOTKINS

Oct. 15, MILTON-UNION

Girls Soccer

Aug. 20, MADEIRA

Aug. 23, TROY CHRISTIAN

Aug. 30, WEST LIBERTY-SALEM

Sept. 1, at Lincolnview

Sept. 3, at Newton

Sept. 6, at Coldwater

Sept. 10, at Franklin Monroe

Sept. 12, ALLEN EAST

Sept. 13, at Delphos St. John’s

Sept. 24, MIDDLETOWN FENWICK

Sept. 29, LIMA CENTRAL CATHOLIC

Oct. 1, at Summit Country Day

Oct. 4, MIAMI EAST

Oct. 6 , at Anna

Oct. 11, at Botkins

Oct. 15, at Bath

Girls Tennis

Aug. 12, Tippecanoe

Aug. 15, at Miami Valley School

Aug. 16, at Milton-Union

Aug. 17, EATON

Aug. 19, at Chaminade-Julienne

Aug. 20, at Schroeder Invitational

Aug. 22, ALTER

Aug. 24, at Northwestern

Aug. 29, at Sidney

Aug. 30, at Celina

Sept. 6, at Lima Central Catholic

Sept. 7, at Greenville

Sept. 10, at Northwestern Doubles

Sept. 12, NORTHRIDGE

Sept. 14, SHAWNEE

Sept. 17, at Jennifer Schmidt Invitational

Sept. 20, ST. MARYS

Sept. 21, at Carroll

Sept. 26, at Wapakoneta

Sept. 27, at Catholic Central

Sept. 28, at Piqua

Volleyball

Aug. 20, VANDALIA-BUTLER

Aug. 23, at Catholic Central

Aug. 25, at New Bremen

Aug. 30, MARION LOCAL

Sept. 1, RIDGEMONT

Sept. 3, LEHMAN INVITATIONAL

Sept. 6, at Urbana

Sept. 12, RUSSIA

Sept. 13, at St. Henry

Sept. 15, at Waynesfield-Goshen

Sept. 20, CELINA

Sept. 22, RIVERSIDE

Sept. 24, at Jackson Center

Sept. 26, FORT RECOVERY

Sept. 27, at Hardin Northern

Sept. 29, at Perry

Oct. 1, at Anna

Oct. 6, at Upper Scioto Valley

Oct. 10, MIAMI EAST

Oct. 13, at Temple Christian

MIAMI EAST

Football

Aug. 26, at Milton-Union, 7 p.m.

Sept. 2, NATIONAL TRAIL, 7:30 p.m.

Sept. 9, at Ansonia, 7:30 p.m.

Sept. 16, ARCANUM, 7:30 p.m.

Sept. 23, at Mississinawa Valley, 7:30 p.m.

Sept. 30, BETHEL, 7:30 p.m.

Oct. 6, at Covington, 7 p.m.

Oct. 14, TRI-COUNTY NORTH, 7:30 p.m.

Oct. 21, TROY CHRISTIAN, 7:30 p.m.

Oct. 28, at Twin Valley South, 7:30 p.m.

Cross Country

Aug. 27, at Northwestern

Sept. 3, at Covington Invitational

Sept. 10, at Troy Invitational

Sept. 10, at Brookville Invitational

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 24, at George Rogers Invitational

Sept. 27, at Tri-Village Invitational

Oct. 1, at Miami County Invitational

Oct. 15, at CCC meet

Boys Golf

Aug. 12, at CCC Preview

Aug. 16, at Franklin Monroe

Aug. 18, at Mississinawa Valley

Aug. 22, COVINGTON

Aug. 23, at Bradford

Aug. 25, ANSONIA

Aug. 29, TRI-VILLAGE

Aug. 30, at Arcanum

Sept. 1, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 3, at Versailles Invitational

Sept. 8, at Tri-County North

Sept. 12, BETHEL

Sept. 15, NATIONAL TRAIL

Sept. 19, at Newton

Sept. 22, at CCC

Girls Golf

Aug. 10, at Miamisburg Invitational

Aug. 11, at Versailles Invitational

Aug. 15, NATIONAL TRAIL/COVINGTON

Aug. 16, at Versailles

Aug. 17, GREENON

Aug. 18, at Russia

Aug. 23, at Catholic Central

Aug. 27, MIAMI EAST INVITATIONAL

Aug. 29, RUSSIA

Aug. 31, KENTON RIDGE

Sept. 6, URBANA

Sept. 8, ARCANUM

Sept. 12, at Tippecanoe

Sept. 13, at Tri-Village

Sept. 19, TROY/BELLEFONTAINE

Sept. 22, at CCC

Boys Soccer

Aug. 22, at Graham

Aug. 24, NORTHWESTERN

Aug. 30, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 6, BOTKINS

Sept. 10, TROY CHRISTIAN

Sept. 13, at West Liberty-Salem

Sept. 15, at National Trail

Sept. 17, at Piqua

Sept. 19, at Ponitz

Sept. 22, at Franklin Monroe

Sept. 24, URBANA

Sept. 29, TRI-COUNTY NORTH

Oct. 1, at Milton-Union

Oct. 6, at Bethel

Oct. 8, at Springfield Shawnee

Oct. 13, NEWTON

Girls Soccer

Aug. 20, at Tecumseh

Aug. 22, GRAHAM

Aug. 24, at Northwestern

Aug. 27, at West Liberty-Salem

Aug. 30, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 10, TROY CHRISTIAN

Sept. 15, at National Trail

Sept. 20, ANNA

Sept. 22, at Franklin Monroe

Sept. 29, TRI-COUNTY NORTH

Oct. 1, MILTON-UNION

Oct. 4, at Lehman Catholic

Oct. 6, BETHEL

Oct. 8, at Springfield Shawnee

Oct. 13, NEWTON

Oct. 15, PIQUA

Volleyball

Aug. 20, at Coldwater

Aug. 27, at Troy

Aug. 30, ANSONIA

Sept. 1, at Tri-Village

Sept. 6, NEWTON

Sept. 8, at Mississinawa Valley

Sept. 10, at Columbus Hartley

Sept. 13, FRANKLIN MONROE

Sept. 15, at Bradford

Sept. 17, CASSTOWN CLASH

Sept. 20, ARCANUM

Sept. 22, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 27, at Tri-County North

Sept. 29, at National Trail

Oct. 5, at Dublin Coffman

Oct. 10, at Lehman

Oct. 11, COVINGTON

Oct. 13, at Bethel

NEWTON

Cross Country

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Aug. 31, at Troy 2-Mile

Sept. 3, at Treaty City Invitational

Sept. 13, at Fort Loramie Invitational

Sept. 17, at Eaton Invitational

Sept. 27, at Patriot Invitational

Oct. 1, at Miami County Invitational

Oct. 5, at Tippecanoe 2-Mile

Oct. 15, at CCC meet

Boys Golf

Aug. 12, at CCC Preview

Aug. 15, at Troy Invitational

Aug. 18, at Franklin Monroe

Aug. 19, ARCANUM

Aug. 22, at Twin Valley South

Aug. 24, at Milton-Union

Aug. 27, at Joe Middleton Invitational

Aug. 29, TRI-COUNTY NORTH

Aug. 20, at Tri-Village

Aug. 31, MIAMI EAST

Sept. 1, at Ansonia

Sept. 6, BETHEL

Sept. 10, at Jet Invitational

Sept. 12, at Covington

Sept. 13, at National Trail

Sept. 14, MISSISSINAWA VALLEY

Sept. 19, at Troy Christian

Sept. 22, at CCC

Boys Soccer

Aug. 19, GREENVILLE

Aug. 22, DIXIE

Aug. 27, at Indian Lake

Sept. 1, at National Trail

Sept. 3, at Lehman Catholic

Sept. 8, BETHEL

Sept. 10, DUNBAR

Sept. 13, at Franklin Monroe

Sept. 16, MIAMI VALLEY

Sept. 22, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 26, at Troy Christian

Sept. 29, at Graham

Oct. 3, at Jackson Center

Oct. 6, TRI-COUNTY NORTH

Oct. 10, NORTHWESTERN

Oct. 13, at Miami East

Girls Soccer

Aug. 20, at Piqua

Aug. 22, at Xenia Christian

Aug. 25, ANNA

Aug. 29, PREBLE SHAWNEE

Sept. 1, at National Trail

Sept. 3, LEHMAN CATHOLIC

Sept. 8, BETHEL

Sept. 10, BOTKINS

Sept. 13, at Franklin Monroe

Sept. 15, MIAMI VALLEY

Sept. 19, at Catholic Central

Sept. 22, TWIN VALLEY SOUTH

Sept. 26, at Troy Christian

Oct. 6, TRI-COUNTY NORTH

Oct. 10, at Dayton Christian

Oct. 13, at Miami East

Volleyball

Aug. 23, at Northridge

Aug. 27, at CCC Invite

Aug. 30, at Tri-County North

Sept. 1, NATIONAL TRAIL

Sept. 2, RUSSIA

Sept. 6, at Miami East

Sept. 8, COVINGTON

Sept. 10, BOTKINS

Sept. 13, BETHEL

Sept. 15, at Ansonia

Sept. 20, TRI-VILLAGE

Sept. 27, at Mississinawa Valley

Sept. 29, at Franklin Monroe

Oct. 1, at Houston

Oct. 4, BRADFORD

Oct. 8, at Ansonia

Oct. 11, at Arcanum

Oct. 13, TWIN VALLEY SOUTH

RUSSIA

Cross Country

Aug. 23, at Shelby County Preview

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, at Covington Invitational

Sept. 10, at Tiffin Carnival

Sept. 17, at Friendship Invitational

Sept. 24, at Saturday Night Lights

Oct. 8, at Ed Leas Fall Classic

Oct. 15, at SCAL meet

Boys Golf

Aug. 8, at SCL Preview

Aug. 9, at Cardinal Invitational

Aug. 10, at Kendig Memorial

Aug. 11 , TRI-VILLAGE

Aug. 12, MINSTER

Aug. 13, WAPAKONETA/NEW BREMEN

Aug. 16, at Troy Christian

Aug. 18, at Houston

Aug. 22 , JACKSON CENTER

Aug. 25, PIQUA

Aug. 27. at Joe Middleton Invitational

Aug. 29, TROY CHRISTIAN

Aug. 30, at Anna

Sept. 1, BOTKINS

Sept. 3, at Versailles Invitational

Sept. 6, at Fairlawn

Sept. 8 , FORT LORAMIE

Sept. 15, at SCAL meet

Girls Golf

Aug. 8, at Arcanum Invitational

Aug. 11, at Versailles Invitational

Aug. 18 , MIAMI EAST

Aug. 27, at Miami East Invitational

Aug. 29, at Miami East

Sept. 1, ARCANUM/FORT LORAMIE

Sept. 6, at Minster

Sept. 8, MARION LOCAL/WAPAKONETA

Sept. 12, at Fort Loramie

Sept. 22, PIQUA

Sept. 26, VERSAILLES

Volleyball

Aug. 20, at Covington

Aug. 22, VERSAILLES

Aug. 23, NEW BREMEN

Aug. 25, at Houston

Aug. 30, JACKSON CENTER

Sept. 2, at Newton

Sept. 6, at Anna

Sept. 8, BOTKINS

Sept. 12, at Lehman Catholic

Sept. 13, at Fairlawn

Sept. 15, FORT LORAMIE

Sept. 19, FORT RECOVERY

Sept. 20, HOUSTON

Sept. 22, at Jackson Center

Sept. 24, at Minster Invitational

Sept. 29, ANNA

Oct. 1, at Tri-Village

Oct. 4, at Botkins

Oct. 6, FAIRLAWN

Oct. 11, at Fort Loramie

VERSAILLES

Football

Aug. 26, at Celina, 7 p.m.

Sept. 2, VALLEY VIEW, 7:30 p.m.

Sept. 9, at Anna, 7:30 p.m.

Sept. 16, DELPHOS ST. JOHN’S, 7:30 p.m.

Sept. 23, at Marion Local, 7:30 p.m.

Sept. 30, FORT RECOVERY, 7:30 p.m.

Oct. 7, PARKWAY, 7:30 p.m.

Oct. 14, at Coldwater, 7:30 p.m.

Oct. 21, MINSTER, 7:30 p.m.

Oct. 28, at New Bremen, 7:30 p.m.

Cross Country

Aug. 27, at Bob Schul Invitational

Sept. 3, at Treaty City Invitational

Sept. 10, at Tiffin Carnival

Sept. 13, at Fort Loramie Invitational

Sept. 17, at Graham Invitational

Sept. 24, VERSAILLES TOUR DE SEWER

Oct. 1, at Best in the West

Oct. 6, at Coldwater Lions Invitational

Oct. 13, at CCC meet

Boys Golf

Aug. 10, at Kendig Memorial

Aug. 15, NEW BREMEN

Aug. 18, at Parkway

Aug. 22, MARION LOCAL

Aug. 25, at Fort Recovery

Aug. 27, at Joe Middleton Invitational

Aug. 29, MINSTER

Aug. 30, LEHMAN CATHOLIC

Sept. 1, at New Knoxville

Sept. 3, VERSAILLES INVITATIONAL

Sept. 8, ST. HENRY

Sept. 10, at Jet Invitational

Sept. 12, COLDWATER

Sept. 15, at Delphos St. John’s

Sept. 17, at Jordan Moeller Invitational

Sept. 22, at Fort Loramie

Sept. 24, MAC TOURNAMENT

Girls Golf

Aug. 10, at Miamisburg Invitational

Aug. 11, LADY TIGER TEE

Aug. 15, at New Bremen

Aug. 16, MIAMI EAST

Aug. 18, PARKWAY

Aug. 22, at Marion Local

Aug. 25, FORT RECOVERY

Aug. 29, at Minster

Sept. 8, at St. Henry

Sept. 12, at Coldwater

Sept. 15, ALTER

Sept. 20, ARCANUM

Sept. 24, at MAC Tournament

Sept. 26, RUSSIA

Volleyball

Aug. 20, at Jackson Center

Aug. 22, at Russia

Aug. 27, at Parkway Invitational

Sept. 1, NEW BREMEN

Sept. 3, at Fort Loramie

Sept. 6, MIDDLETOWN FENWICK

Sept. 8, at Parkway

Sept. 12, CELINA

Sept. 15, MARION LOCAL

Sept. 17, at West Liberty-Salem

Sept. 20, at Fort Recovery

Sept. 22, MINSTER

Sept. 29, at New Knoxville

Oct. 1, at Van Wert Invitational

Oct. 3, COVINGTON

Oct. 6, ST. HENRY

Oct. 11, COLDWATEr

Oct. 13, at Delphos St. John’s

comments powered by Disqus